Web Analytics
BallinaSHOWBIZLarg familjes, kështu u çmallën Mozzik dhe Getinjo në natën e ndërrimit...

Larg familjes, kështu u çmallën Mozzik dhe Getinjo në natën e ndërrimit të motmoteve

Mozzik dhe Getinjo kanë festuar larg familjes.

Dy reperët e njohur shqiptarë, vëllezërit Aliu, natën e ndërrimit të motmoteve nuk ishin pranë më të dashurve.

Mirëpo ata u çmallën me ta në një formë shumë të praktikueshme nga të gjithë ata që i kanë larg më të dashurit.

Ishte Mozzik ai i cili ka treguar nëpërmjet Instastoryt se me anëtarët e familjes në natën e ndërrimit të motmoteve kanë festuar ndaraz mirëpo duke komunikuar nëpërmjet videos kamerës.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit