Web Analytics

Larg Prishtinës, pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha zbulon se ku do të jetojë

Botuar nga: InfoKosova

Sara Hoxha dhe Ledri Vula prej kohësh përfliten se janë ndarë, teksa reperi ka konfirmuar edhe zërat lidhur me këtë.

Mirëpo pas ndarjes, Sara shihej të udhëtone në Gjermani e Kosovë, teksa sot me anë të një story ka zbuluar se ku do të jetojë tani.

Ajo zbulon se ka blerë shtëpi të re në Tiranë, duke zbuluar kështu se mund të jetojë aty.

Shiko foton:

Të FUNDIT