Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLargimi i Amosit nga shtëpia, Olta gjen fajtorin: E mori në “qafë”

Largimi i Amosit nga shtëpia, Olta gjen fajtorin: E mori në “qafë”

Largimi i Amosit nga Big Brother Vip Kosova duket se ka sjellë edhe krisjen e parë në grupin e Oltës, e cila fajtore për largimin e mikut të saj konsideron Dea Mishelin menjehere pas Prime-s.

Duke folur me Kristin dhe Bled Manen, Olta tha se të gjithë fajin për daljen e Amosit nga shtëpia e kishte Dea Mishel, pasi sipas saj ishte Dea ajo që e detyroi mos shkonte në dasmën e Luizit dhe Kiarës.

“Ai duhet të thonte të vërtetën që në dasmë nuk shkova prej Deas. Dea e manipuloi dhe ai nuk shkoi. Ai ishte i dobët para asaj. Se Amosi u vesh, ne u bëmë gati të dy, erdhi Dea e shkatërroi.

Dea nuk e la të vinte në dasmë, ajo tentoi dhe me mua. Edhe mua më tha mua mos shko. Dea e mori në qafë Amosin“, tha Olta ndersa me pas edhe Luizi u pajtua me mendimin e Oltes pasi edhe sipas tij kjo situate e penalizoi.

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit