“Laureta je e poshtër”, vijojnë debatet e forta midis vajzave në studio

Kjo ishte një puntatë e mbushur me debate në studion e Për’puthen, si fillim ishte Alesja ajo e cila vijoi debatet me Rrushen ndërsa më pas u përfshi edhe Laureta.

Tashmë debati agravoi shumë në studio ku të dyja palët vijuan me akuza ndaj njëra-tjetrës.

“Laureta je manipuluese, je aq e poshtër dhe manipulon çdo gjë”, u shpreh Alesja e nervozuar.

“Kujdes çfarë flet, të jetë hera e fundit që e thua”, iu përgjigj Laureta e cila e acaruar nga akuzat e Alesjas vijoi debatin.