Web Analytics
BallinaLDK: Ia kemi paraqitur ofertën tonë Vetëvendosjes

LDK: Ia kemi paraqitur ofertën tonë Vetëvendosjes

Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar pas takimit të fundit me Lëvizjen Vetëvendosje.

Partia e Isa Mustafës ka thënë se partneri i mundshëm i koalicionit e ka të qartë ofertën e LDK-së.

“Të gjitha supozimet dhe hipotezat që po qarkullojnë sonte nëpër medie rreth diskutimeve të sotme në mes të LDK dhe LVV janë të pavërteta.

LDK, në mirëbesim dhe me vullnet për të arritur marrëveshje, i ka paraqitur ofertën LVV-së për bashkëqeverisje”, ka shkruar LDK në Facebook.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit