Web Analytics
BallinaLDK mbetet pa asnjë asambleist në Malishevë, të gjithë i merr Vjosa...

LDK mbetet pa asnjë asambleist në Malishevë, të gjithë i merr Vjosa Osmani

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka mbetur pa asnjë asambleist në Komunën e Malishevës, pasi që të njejtit kanë kaluar në mbështetje të Vjosa Osmanit.

Kryesuesi i asamblesë komunale në Malishevë Rrahim Morina dhe asambleistët Valon dhe Arlind Krasniqi, kanë dalur në mbështetje të Vjosa Osmanit.

Kjo u bë e ditur në një njoftim të vetë Valon Krasniqit.

Ndërsa në shpërndarjen e postimit të Krasniqit, që ia ka bërë deputeti, Haxhi Avdyli, e ka konfirmuar një gjë të tillë.

“Kryesuesi i asamblesë komunale në Malishevë Rrahim Morina , njëherit kryetar i nëndegës së LDK-së Astrazub, asambleisti Valon Krasniqi , kryetar nëndege në Bardh dhe Arlind Morina asambleist i bashkohen kauzës sonë të ndryshimit. Vazhdojmë…”, ka shkruar Avdyli./blic

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit