Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITLDK shënon 33-vjetorin e themelimit në Gjilan

LDK shënon 33-vjetorin e themelimit në Gjilan

Lidhja Demokratike e Kosovës shënon 33-vjetorin e themelimit të Degës në Gjilan.

Prandaj, për këtë rast kjo degë organizon takim me strukturat dhe zytetarët në Gjimnazin “Xhavit Ahmeti” në orën 14:00.

Rrjetet Sociale

630,347FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit