Learta befason me trupin, kaq shumë ka shtuar kilogramë

Learta Jakupi tashmë është emër i njohur në mediat rozë.

Ajo me përkushtimin e saj në rrjete sociale për ndjekësit që ka, vazhdon të jetë e komentuar shumë në mediat rozë.

Pasi që ka një stil të veçantë, gjithmonë vëmendja është tek paraqitjet fizike të Leartës.

Në fotografitë e fundit, me një fustan të zi Learta shfaq trupin real që ka.

Në secilin imazh ajo vërehet që është shëndoshur shumë, dhe zbulohet që ka shtuar shumë kilogramë kohëve të fundit.

Mendoni edhe ju kështu apo jo? /Kosovarja/