Web Analytics
BallinaSHOWBIZLearta del me nënën e saj në kafe, ky detaj mer vëmendje...

Learta del me nënën e saj në kafe, ky detaj mer vëmendje te madhe

Learta Jakupi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ndonëse është një nënë shumë e përkushtuar, ajo prapë se prapë nuk heqë dorë nga puna e saj.

Ajo udhëheqë një butik të saj me rroba solemne me veshje elegante e vello nusërie, me të cilin ka bërë emër shumë të madh.

Learta, duke qenë se është një krye të një biznesi të suksesshëm, ajo domosdoshmërisht duhet të duket bukur në vendin e punës.

E para pak çastesh ajo ka dalë me nënën e saj për kafe, Dritën.

Që të dyja duken bukur dhe duken sikur të jenë shoqe. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit