Web Analytics
BallinaSHOWBIZLearta del për qejf me nënën dhe kunatën

Learta del për qejf me nënën dhe kunatën

Learta Jakupi së fundi ka qenë më pak e komentuar në median rozë.

Emri i saj u hesht, pas një buje mjaftë të madhe mediatike, ku emri i saj gjendej thuajse përdit.

Learta, kohë pas kohe poston momente nga jeta e saj në Instagram, aty ku numëron mbi 240 mijë ndjekës.

Foto e fundit në storyn e resë së Shyhretes, është një dalje për kafe me të ëmën, kunatën dhe mbesën e vogël./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit