Learta dhe Egzona fotografohen bashkë, por cila po duket më bukur

Egzona Muqiqi dhe Learta Jakupi duket se kanë raporte shoqërore mes vete.

Kjo pasi kohëve të fundit i kemi parë të sjellin fotografi ë bashku, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ato postuan një foto të bukur bashkë.

Ato kanë pozuar si dy zonja ndërsa të dyja po duken mjaft bukur./InfoKosova/