Learta dhe Kushtrimi zgjedhin këtë vend për të festuar përvjetorin e martesës

Ishte viti 2016 kur Learta dhe Kushtrimi i dhanë fund beqarisë.

Që atëherë çifti me të dalë në media u bënë fytyrat më të komentuara e të pëlqyera nga publiku.

Në veçanti Learta si nusja e parë dhe e madhe e familjes Behluli që sot e asaj dite është personi më i favorizuar po aq sa edhe vjehrra e saj.

Learta çdo herë ka treguar e dëshmuar se ka raporte të mira me gjithë familjarët e bashkëshortit, e sidomos janë për tu lakmuar ato me vjehrrën.

E sot tek sa shënojnë 4 vjetorin e martesës Learta dhe Kushtrimi kanë zgjedhur Stambollin për pushimet ideale.

Ndërkohë, që Matinin e kanë lënë nën kujdesen e familjarëve./Kosovarja/