Learta e Kushtrimi në Turqi, ja cila hallë po kujdeset për Matinin

Learta dhe Kushtrimi ka ditë që shkuan në Turqi me arsyen për të festuar atje 4 vjetorin e martesës.

Dyshja simpatike këtë herë kanë shkuar me shoqëri, ndërkohë që Matinin e kanë lënë në Kosovë.

Padyshim që janë gjyshërit e hallat ato që kujdesen për të.

Është Engjëllusha ajo që ka ndarë një foto kaq të ëmbël bashkë me nipin e saj./Kosovarja/