Learta i mbush duart e qafën me dukat kur del me vjehrrën

Learta Jakupi është nusja më e përfolur dhe më e komentuar nga mediet rozë.

Duke qenë nusja e madhe në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli, të gjithë e përcjellin në rrjete sociale ku zgjon kureshtje të madhe me secilin postim.

Siç e shohim në rrjete sociale, ajo ka raporte të lakmueshme me familjen e burrit, ku shumicën e kohës e kalojnë së bashku.

Edhe sot, Learta publikoj një imazh krahë vjehrrës ku të dyja kanë pozuar të buzëqeshura së bashku.

E mbushur me dukat në qafë e duar, Learta po duket nuse tradicionale dhe po i kanë shumë hije apo?/Kosovarja/