Web Analytics
BallinaSHOWBIZLearta ia thotë fjalën më të mirë vjehrrës

Learta ia thotë fjalën më të mirë vjehrrës

Learta Jakupi është një ndër emrat më të njohur në mediet rozë.

Duke qenë aktive në rrjete sociale, shumë herë merr vëmendje me pozat e shumta që publikon.

Shumë herë e dëshmon që ka një raport superior me vjehrrën e saj, ku ka raportin si me nënën e saj.

Për më shumë, shikojeni imazhin e fundit që ka publikuar dhe shkrimin që ka bërë./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit