Learta Jakupit i ndodh e papritura në rrjete sociale

Learta Jakupi është shumë aktive në Instagram.

Por përmes një Insta Story ajo ka treguar se ka hyrë gabimisht Live ku falënderoi fansat që i treguan.

”Përshëndetje të gjithëse, sot pa dashje kisha hyrë live në Instagram e nuk e kam vërejt sepse kam qenë e angazhuar mbas vajzës dhe vetëm përmes mesazheve tuaja të shumta e mora vesh këtë gjë.

Ju falënderoj nga zemra për dashamirësinë që keni ndaj mere një ditë do ta gjej mundësinë dhe të futem live që ra ndaj kohën me ju” shkruajti Learta./InfoKosova/

Shiko foton: