Learta kujton këtë moment me bashkëshortin

Learta, nusja e cila mori famë falë vjehrrës së saj, këngëtares Shyhrete Belulit.

Ajo po vazhdon të jetë ndër femrat më të komentuara të shoubizit.

Learta cilësohet si nuse e kujdesshme, bashkëshorte dhe nënë e përgjeshme, pavarasisht anazhimeve me punë.

Kushtrimi e Learta janë prindër të një djali bukurosh, të cilin e quajnë Matin.

Jeta e tyre mori kuptim tjetër pas lindjes së Matinit.

Ata shpesh shfaqen bashkë duke kaluar momente të mira.

E Learta ka kujtuar një moment tjetër me bashkëshortin.

Një foto të realizuar në vitin 2016 ata duken bukur dhe shumë të lumtur.