Learta mbulohet me xixa për vitin e ri bëhet si bredh

Learta Jakupi i ka në qejf fotografitë pasi bën grim dhe rregullon frizurën, shkruan “InfoKosova”.

Shpesh na ka rënë rasti që ta shohim Leartën të grimosur dhe me frizura të bukura.

Fotografi të cilat vet ajo i bën publike nëpër rrjetet sociale.

Por, fotografia e fundit që Learta e ka bërë publike, duket më ndryshe, e mbuluar e tëra në xixa shkëlqyese të vitit të ri./InfoKosova/