Web Analytics
BallinaSHOWBIZLearta me dy fëmijët në krahë, me foton më të ëmbël

Learta me dy fëmijët në krahë, me foton më të ëmbël

Learta Jakupi ka publikuar një foto të re në instagram.

Ajo është goxha aktive në rrjetet sociale.

Shpesh ndan momente të shumta ku më së shpeshti e shohim me fëmijët Matinin dhe Matinen.

Edhe së fundmi shfaqet pranë tyre.

Duke mbajtur fëmiëjt në krahë Learta duket shumë e lumtur.

Ndryshe, ajo tashmë ka edhe biznesin e saj.

Shpesh sjell pamje edhe nga puna duke prezantuar fustanet.

Duket se është e zonja në shumë aspekte./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit