Learta ndan momentin ku shihet tejet afër me Kushtrimin

Learta dhe Kushtrimi janë ndër çiftet më të njohur në mediat rozë.

Duke qenë të afërt me publikun, në çdo kohë qëndrojnë persona të rëndësishëm tek publiku, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë imazh të fundit, ajo shfaqet e lumtur bashkë me bashkëshortin e saj.

Theksojmë, dyshja janë prindër të dy fëmijëve.