Web Analytics
BallinaSHOWBIZLearta pozon me vjehrren dhe vajzën, kaq të bukura që të trija

Learta pozon me vjehrren dhe vajzën, kaq të bukura që të trija

Learta Jakupi është kthyer tashmë në një nga blogeret me të ndjekura në rrjete sociale.

Famën e mori që kur u bë pjesë e familjes së këngëtares Shyhrete Bheluli.

Learta fitoi zemrat e publikut me bukurinë e ëmbëlsinë që shfaq në secilën paraqitje.

Ajo nuk kursen edhe pozat me vjehrren dhe kunatat.

Por më shpesh e shohim të sjell imazhe të fëmijëve.

Së fundmi ka pozuar me vjehrren Shyhreten dhe vajzën e saj Matinen.

Foto kaq e ëmbël, ku marrin vëmendje me bukurinë.

Pajtoheni edhe ju?/InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit