Learta Jakupi është reja e madhe e këngëtares Shyhrete Behluli, shkruan “InfoKosova”.

Learta është shumë e përfolur në rubrikën rozë, ajo pothuajse çdo ditë është pjesë e portaleve me lajme të ndryshme rreth jetës private të saj.

Për të janë shumë kurreshtarë fansat e vjehrrës të cilët janë bërë dhe fansa të Leartës.

Ndërsa Learta nuk nguron që tu ofroj pamje të ndryshme të përditshmërisë.

E fundit është një foto e birit të saj Matin, i cili duket shumë bukur, madje ai është rritur goxha mirë dhe është bërë një miks mes babait dhe nënës së tij.

Sytë e Matin janë ata që po shkëlqejnë./InfoKosova/