Web Analytics

Learta publikon një fotografi të nënës kur ishte e re, paska qenë miss

Është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Bëhet fjalë për nusen e djalit të Shyhrete Behlulit, Learta Jakupin.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Learta se fundmi ka publikuar fotografi të nënës së saj Dritës kur ishte e re.

Nëna e Leartes paska qenë një bukuroshe e vërtetë. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika