Learta sjell foto me nënën e kunatën, kaq zonja të trija

Learta Jakupi, reja e Shyhrete Behlulit është shumë aktive në rrjetet sociale.

Përpos vetes, ajo shpesh ehrë sjell edhe foto të familjarëve për publikun.

Së fundmi ajo ka pozuar me nënnën dhe kunatën e saj.

E sigurisht marrin vëmendje me elegancën duke u shfaqur shumë zonja të trija./InfoKosova/