Web Analytics
BallinaUncategorizedLedijana i tha se e don, ja si ia kthen Mevlani

Ledijana i tha se e don, ja si ia kthen Mevlani

Si çdo të premte në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, komentohen momentet më pikante të programit “Për’puthen” gjatë javës.

Të ftuarit e ditës së sotme komentuan edhe çiftin që mendohet se po krijohet, Ledjana-Mevlani.

Ata duken shumë të afër dhe të gjithë po presin që të dalin së bashku nga ky reality show.

Një ditë më parë, Ledjana i bëri një dhuratë shumë të veçantë Mevlanit, ku për herë të parë i tha të dua.

Ndërkohë ditën e sotme, ka reaguar Mevlani, i cili u ka dërguar një mesazh moderatorëve të “Shqipëria Live”, ku u shkruan se e do Ledjanën.

Tashmë fansat po presin të shohin se si do të shkojë historia e tyre e bukur e dashurisë që po nis brenda në “Për’puthen”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit