Ledina provokon me foto nga shtrati

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, vazhdon të jetë një ndër emrat shumë të komentuar në mediat rozë.

Ajo nuk është aktive për sa u përket projekteve muzikore mirëpo aktive është në rrjete sociale ku publikon imazhe të ndryshme.

Ledina, nënë e dy fëmijëve ka arritur ti ruajë format dhe duket tejet tërheqëse.

Së fundmi ka provokuas nga shtrati dhe duket tejet tërheqëse.