Ledina Qelo prezanton familjen, në një ditë të rëndësishme për ta

Ledina Qelo ka publikuar një foto me burrin dhe fëmijët e saj.

Këngëtarja e famshme shqiptare shihet përkrah me të dashurve të saj në ditën kur vajza e saj, Periana nis rrugëtimin shkollor.

Ledina është e martuar me boksierin istogas, Naim Kabashin dhe ka vite që jetojnë në Gjermani.

“Dita e pare e shkolles per vogelushen time Perianna! Emocion qe perjeton cdo prind per femijet e tij , ne rrugen drejt dijes” shkruan Ledina në foton e publikuar./Indeksonline/