Web Analytics

Ledioni deklaroi se vitin e ardhshëm do të prezantoj ‘Përputhen’, reagon Megi Pojani

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmë gjatë spektaklit Ledioni ka bërë një deklaratë krejt të pa pritur.

Ai gjate bisedës me Arbërin dhe Orin shprehet se “Unë vitin që vjen do të prezantoj emisionin ‘Përputhen’ ju e dini besoj”.

Andaj nuk ka munguar as reagimi nga vetë moderatorja e këtij emisioni.

Megi ka shkruar “Elegant si gjithnjë Ledion Liço, edhe në pushimet nga puna”.

Se a do të jetë në të vërtet mbetet për të parë ditëve në vazhdim./kosovarja

Shiko videon:

Të FUNDIT