Ledioni nuk kursehet, zbulon tre gjërat që e bezdisin te Sara

Ledion Liço ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, ku mes të tjerash u pyet rreth tre gjërave që e bezdisin te Sara.

Ledioni i kishte përgjigjet në majë të gjuhës dhe nuk u kursye aspak.

“Më bezdis fakti që lahet dhe vesh pizhamet për të fjetur gjumë.

Sara për të fjetur gjumë vesh pizhame gjithmonë, më bezdis fakti që më bezdis mua shumë Jo po pse po ha këtë, pse i ke krehur flokët kështu, pse ke vënë këtë kapuçin…e treta që më bezdis shumë, më ka bezdisur shumë sidomos gjatë Big Brother VIP, që linim kafen e mëngjesit dhe pastaj pas 15 minutash më thoshte ika unë se erdhi Lori, do ikim në Top”, tha ai.