Ledjana e rregullon veten me fotoshop dhe shkruan: Sikur të dukesha vërtetë kështu

Konkurenten e Përputhen Ledjana Prenga, shpësh herë e kanë a.kuzuar se përdor shumë fotoshop.

E në një foto të postuar së fundmi ka vepruar kështu me të vërtetë.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e syve duket e bërë të gjelbërt dhe shkroi:

”Sikur ti kisha sytë vertet kështu, kushedi sa njerez do kisha bert për vete”./Infokosova/