Ledjana mahnit rrjetin me lëvizje nga palestra

Ledjana Prenga ish konkurrentja e Përputhen, edhe pse doli e përputhur me Mevlanin nga emisioni nuk iu zgjati lidhja.

Kjo për arsye se Ledjana e konsideroi të ulët që Mevlani dhe Antonela vallëzonin me këngën në emrin e saj në mbremjen e Përputhen ku ajo nuk ishte prezant, shkruan InfoKosova.

Ajo poston mjaft foto e video nga palestra ku tregon se si e bën trupin e formësuar.

Edhe së fundmi ajo postoi një video ku vëmendjen e marrin format perfekte të saj./InfoKosova/