Web Analytics
BallinaSHOWBIZLedri bëhet me ”lot” nga ëmbëlsia e vajzës së tij Poem Blu

Ledri bëhet me ”lot” nga ëmbëlsia e vajzës së tij Poem Blu

Reperi Ledri Vula u bë baba për herë të parë më 14 dhjetor 2020, artistit dhe blogeres Sara Hoxha iu lindi një vajzë, Poem Blu.

Por, çifti nganjëherë janë larg vajzës së tyre duke qenë të angazhuar në jetën profesionale.

Për ta parë të bijën së fundmi reperi ka folur me vogëlushen me kamerë dhe nga momenti i tyre e ka bërë një fotografi.

Poem duket kaq në formë të mirë duke pozuar e buzëqeshur e lumtur teksa flet me të atin.

Dhe këtë moment Ledri e ka përshkruar me lot duke i vendor emojit duke qarë.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit