Ledri bëhet romantik për ditëlindjen e Sares

Tashmë që lidhja e Ledrit me bukuroshen Sara Hoxha është publike, edhe urimet dhe ngjarjet e tyre janë publike.

Sot Sara feston ditëlindjen dhe i dashuri i saj e ka surprizuar me jë urim specila në Instagramin e tij shumë të populluar.

Me një foto të kapur dorë për dore duke vrapur ne bregdet, Ledri shkruan:

“E rujm njoni-tjetrin si ujin e pishëm, si me jetu veç na dy me ni ishull.

Gëzuar ditëlindjen”, që janë edhe vargjet e këngës kushtuar Sarës, “Trëndafil i zi”.