Ledri dhe Sara po bëhen prindër për herë të parë

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po bëhen prindër për herë të parë.

Burime të afërta me çiftin bëjnë të ditur për Gazeta Blic se çifti shumë shpejt do të bëhen prindër.

Të njëjtat burime kanë treguar se Sara Hoxha është në muajt e parë të shtat.zënisë dhe gjinia e foshnjës që do sjellë në jetë është vajzë.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha ka vite që janë në lidhje dashurie, por zyrtare reperi e bëri gjatë pandemisë Covid-19.