Ledri e bën ‘hor’ Butrintin, shikoni çfarë video i poston

Ledri Vula, Butrint Imeri e Kida sollën bashkëpunimin më të ri së bashku.

Kënga ‘Dale’ po thyen rekorde duke u klikuar në miliona herë në vetëm pak ditë pas lansimit, shkruan InfoKosova.

E Ledri postoi një video nga prapaksenat e xhirimeve ku shihen bashkë me ekipen në autobus.

Butrinti është duke kënduar me një zë krejt ndryshe derisa Ledri e xhiron dhe e publikun./InfoKosova/

Shiko videon: