Ledri e mëson vajzën e vogël për mrapsht

Reperi i njohur Ledri Vula, ka kohë të gjatë në muzikë, e po aq edhe në “boten e thashethemeve”.

Sa shumë gjëra janë thëne ndër vite për Ledrin, djalin simpatik të skenës, qe së fundi ka ndryshuar status.

I ‘ëndërruari’ i gjinisë së bukur, ka nisur një jetë me Sara Hoxhen, vajzen e këndshme që shumë shpejt i ka bërë edhe fansat e Ledrit për vete.

Siç dihet, Ledri dhe Sara kanë një vajzë, që është Poem Blu, pranë së ciles është fotografuar reperi sot, madje duke e treguar gjuhen që të dy./kosovarja