Ledri kapet mat duke ia prekur të pasmet Sares

Ledri Vula ditën e djeshme festoj ditëlindjen e 35.

Ai organizoj një festë të magjishme duke ftuar shumë miq e familjarë, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi të publikuar në rrjete sociale në një moment reperi kapet mat duke ia prekur të pasmet partneres së tij Sara Hoxha.

Fotoja u shpërnda dhe u komentua mjaftë nga fansat./InfoKosova/