Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLedri pro lidhjes Kiara-Luiz, harron shokun e ngushtë Butrintin, si do reagojë...

Ledri pro lidhjes Kiara-Luiz, harron shokun e ngushtë Butrintin, si do reagojë ai

Kiara dhe Luizi janë çifti më i përfolur i Big Brother VIP Albania. E gjithë kjo për shkak të historisë së dashurisë që ata kanë krijuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Por, Luizi ka fituar edhe simpatinë e emrave të njohur të skenës së muzikës shqiptare në mesin e tyre edhe të reperit nga Kosova, Ledri Vula. “Luizi, Luizi, unë me Sarën si Luizi me Kiarën”, ka thënë reperi.

Kujtojmë që Ledri është mik i ngushtë me Butrintin, të cilin Kiara e ka përmendur disa herë gjatë qëndrimit në Big Brother. Si do reagojë Butrinti pas kësaj videoje?, mbetet te shihet ne vazhdim.

“Dale” eshte hiti i cili u publikua nje vite me pare nga Butrint Imeri, Kida dhe reperi LEdri Vula, ku u degjua me shume se 137 milion here ne Youtube. Kjo kenge ishte si lloje himni per diskotekat verore.

Rrjetet Sociale

630,330FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit