Ledri shkrihet duke qeshur me vajzën e tij në krahë

Ledri Vula është njëri ndër reperet ku së fundi është bërë baba i një vajze.

Si duket reperit i ka ndryshuar jeta pas ardhjes së vajzës në jetë.

Shumë shpesh ai poston video dhe imazhe së bashku me të, ku të shkrinë me ëmbëlsin e tyre.

Edhe së fundi është publikuar një video ku nuk mundesh ti ndahesh.

Ledri është ai i cili fillon të qesh, ku më pas shkrihet fare edhe vajza e tij.

Kaq të lumtur reperin rrallë herë e kemi parë.

Ledri është në një lidhje dashurie dhe bashkëjeton me blogeren e njohur Sara Hoxhën, por që ende nuk kanë kurorëzuar dashurinë e tyre./Lajmi

Shiko videon: