Web Analytics
BallinaUncategorizedLedri Vula festoi ditëlindjen, ja sa vite mbushi ai

Ledri Vula festoi ditëlindjen, ja sa vite mbushi ai

Reperi, Ledri Vula, dje festoi ditëlindjen e tij.

Ledri ka lindur më 10 korrik në vitin 1986, dhe reperi i njohur  mbushi plot 35 vite, ndërkohë mori urime të shumta nga fansat e tij.

Kujtojmë se, Ledri Vula është një nga artistët e estradës më të pëlqyer i cili tashmë ka një karrierë të gjatë në muzikë.

Theksojmë se, ai këtë vit është bërë baba i një vajze me emrin Poem Blu.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit