Web Analytics
BallinaSHOWBIZLeonardo DiCaprio shijon pushimet, vëmendjen e merr e dashura e tij superseksi

Leonardo DiCaprio shijon pushimet, vëmendjen e merr e dashura e tij superseksi

Leonardo DiCaprio po shijon pushimet së bashku me të dashurën e tij Camila Morrone.

Çifti po shijon pushimet, por nuk kanë mundur t’i shpëtojnë paparacëve.

Ata janë fotografuar në plazh, ndërsa kanë rënë në sy format të të dashurës së DiCaprios.

Camila ishte veshur me një rroba plazhi të zezë, minimaliste që i le pak vend imagjinatës, mirëpo bukuroshja ka një fizik të përkryer ndaj dhe ka kaq vetëbesim që të shfaqet në atë mënyrë.

Shiko Fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit