Web Analytics
BallinaUncategorizedLeonita është kaq krenare për Granitin

Leonita është kaq krenare për Granitin

Leonita dhe Graniti shumë herë e shprehin lumturinë familjare që kanë.

Dyshja me imazhe të ndryshme që ndajnë me ndjekësit, nuk mungojnë edhe në lajmet rozë

Në secilën paraqitje ata marrin vëmendje.

Por kësaj here ishte Leonita që përmes një instastory nuk hezitoi të na tregoj sa krenare është me bashkëshortin e saj./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit