Leonita ndan momentin kur Graniti rregullon bredhin bashkë me vajzat

Leonita dhe Graniti janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja përmes imazheve të shumta që publikojnë për fansat, shpesh herë kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh që ka publikuar ajo së fundmi, shihet Graniti duke dekoruar bredhin bashkë me vajzat.

Sigurisht, ai këtë përkushtim e ka vetëm që t’ua plotësoj dëshirën atyre.

Ja shikojeni, sa bukur duket ambienti.