Web Analytics
BallinaSHOWBIZLeonora habit me këtë veprim qe ben, shfaqet në publik pa të...

Leonora habit me këtë veprim qe ben, shfaqet në publik pa të brendshme!

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën, ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme duke u shfaqur gjithmone elegante.

Leonora kohën e fundit është shumë aktive në rrjetin social, duke zbuluar pak nga jeta e saj private.

Edhe pse vitet po kalojnë, Leonora veç po shkon duke u rinuar.

Se fundmi Leonora ka habit me veprimin e saj, ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë e me shumë stil.

E ajo që bie në sy është se në këtë paraqitje, Leonora nuk ka veshur fare riçipeta. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit