Të gjithë fansat e saj mezi prisnin që të rikthehet sërish Leonora Jakupi në skenën muzikore me këngë e klipe të reja, shkruan “InfoKosova”.

E sot ajo u kthye vetëm për fansat e saj me një këngë dashurie të stilit që jeni mësuar ta dëgjoni Leonorën.

Kënga titullohet “A m’ke harru” dhe është punuar edhe me videoklip./InfoKosova/

Shiko Klipin: