8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Leonora i rikthehet muzikës, na e solli klipin më të ri

Leonora i rikthehet muzikës, na e solli klipin më të ri

Të gjithë fansat e saj mezi prisnin që të rikthehet sërish Leonora Jakupi në skenën muzikore me këngë e klipe të reja, shkruan “InfoKosova”.

E sot ajo u kthye vetëm për fansat e saj me një këngë dashurie të stilit që jeni mësuar ta dëgjoni Leonorën.

Kënga titullohet “A m’ke harru” dhe është punuar edhe me videoklip./InfoKosova/

Shiko Klipin:

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics