Leonora Jakupi dhe Ganimete Musliu e “kallin” atmosferën në kanagjeq

Në një video të publikuar në rrjetin social Facebook, shihen deputetja e PDK-së Ganimete Musliu dhe këngetarja Leonora Jakupi, duke vallëzuar si mysafire në një kanagjeq.

Deputetja Musliu me një fustan bardh e zi, shihet teksa vallëzon në kanagjeq.

Ndërsa, këngëtarja Leonora Jakupi shfaqet tejet elegante me një fustan ngjyrë vjollcë.

Dy miket shihen se e “kallin” atmosferën në kanagjeq.

Shiko videon: