Leonora Jakupi ka disa disa fjalë për vajzën e Jehona Sopit

Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi, po vazhdon të mbjë afër vetës adhuruesit me punën dhe angazhimet e saj në karrierë.

Ajo është nga këngëtaret më të dashura dhe gëzon një respekt të veçantë si nga publiku ashtu edhe nga kolegët e saj.

Leonora njihet për raportet e mira që ka me shumicën e këngëtarëve shqiptarë, e me disa edhe del e shoqërohet.

Me këngëtaren Jehona Sopin përveç si kolege, njihen edhe si mike të mira.

Rikthimit të saj në muzikë pas katër vitesh Leonora iu gëzua shumë.

Së fundi ajo ka publikuar një storie në Instagram duke shfaqur vajzën e Jehona Sopit, Arian, teksa ajo luan me piano.

“Ninulla para gjumit”, ka shkruar Leonora duke etiketuar shoqën e saj Jehonën./Kosovarja/

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/505711490366485/?t=0