Leonora Jakupi sot ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, shkruan “InfoKosova”.

Sabriu dhe Leonora që moti e kanë thënë se do ta bëjnë një këngë bashkë.

Madje aq shumë është pritë nga fansat e tyre kjo këngë sa që të gjithë mendoni se do të jetë një mega hit, por kënga ishte e zakonshme e ngjajshme me paroditë që bëhen për festat e fundvitit.

E në anën tjetër Leonora nuk është se u kënaq aq shumë me këtë këngë, duke i bërë konkurrencë me fotografi të nxehta të cilat po i bënë publike në profilin e saj e fotografitë po marrin më shumë vëmendje.

Të tilla janë edhe pamjet e fundit që Nora e bukur i ka nda me ndjekësit e saj në Instagram.

Aty duket shumë e nxehtë dhe shumë ekspozuese në pjesën e gjoksit.

Këto pamje thjeshtë po pëlqehen më shumë se sa kënga në bashkëpunim me Sabriun./InfoKosova/