Web Analytics

Leonora Jakupi zbulon mashkullin që po e shoqëron atë

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se me cilin koleg do të jetë në Skenderaj me 8 mars./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT