Web Analytics

Leonora Jakupit nuk po i thahen lotët për këtë person

Këngëtarjen Leonora Jakupi shpesh e kemi parë me lot në sy nëpër studio televizive.

Ajo, ka qarë sa herë e ka përmendur babain, personin më të dashur, i cili e humbi jetën në luftën e fundit të Kosovës, duke e lënë zemërthyer këngëtaren dhe gjithë familjen.

Leonora Jakupi sot e kësaj dite nuk i ndalë lotët për të atin, i cili e la atë dhe familjen në kohën më të mirë, duke shkaktuar shumë dhimbje tek të gjithë.

Ylli i skenës muzikore disa herë ka thënë se suksesin ja dedikon të atit të rënë për lirinë e Kosovës./Kosovarja/

Nga rubrika